Skip to content Skip to footer

Zabiegi z kwasem hialuronowym

Nie od dziś wiadomo, że zabiegi z kwasem hialuronowym mają znakomity wpływ na wygląd naszej skóry. Panie i panowie w różnym wieku chętnie odwiedzają gabinety medycyny estetycznej, w których wykonuje się owe zabiegi. Kwas hialuronowy ma znakomity wpływ na elastyczność i kondycję naszej skóry. Ich regularne wykonywanie sprawia, że skóra, jak i całe ciało prezentuje się dużo młodziej i promienniej. Kiedy najlepiej wykonywać takie zabiegi i jak często? Poniżej kilka wskazówek.

1. Zabiegi z kwasem hialuronowym

Większość pań preferuje użycie kwasu hialuronowego na wypełnienie zmarszczek i bruzd w okolicach oczu, policzków, ust czy na samym czole. To doskonałe rozwiązanie, gdyż po użyciu tego preparatu skóra jest bardziej elastyczna i sprężysta. Plusem wykonania takiego zabiegu jest fakt, iż od razu można wyjść na ulicę, gdyż nie pozostają nam blizny, zaczerwienienia ani krwiaki. Zaleca się jednak (i o tym należy bezwzględnie pamiętać), by zabiegi z kwasem hialuronowym wykonywać tylko w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej u doświadczonych lekarzy. Zdecydowanie nie powinno ich wykonywać samodzielnie we własnym domu.

2. Kiedy wybrać się na taki zabieg?

Jeżeli decydujemy się na kwas hialuronowy Katowice, warto wybierać się na nie w miesiącach jesiennych i zimowych. Skóra nie jest wówczas przesuszona ani opalona i dużo lepiej wchłania różnego rodzaju preparaty. Co ważne, po niektórych zabiegach nie można od razu wystawiać skóry na słońce.

3. Zastrzyki z kwasu hialuronowego cena

Zastrzyki z kwasu hialuronowego cena to wydatek rzędy od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od zabiegu, preparatu czy powtarzalności danych serii. Kwas hialuronowy Katowice i oferty w wielu gabinetach oferują takie zabiegi jak np. modelowanie ust, powiększanie biustu, modelowanie policzków oraz wiele, wiele innych. Wszelkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są po obszernej konsultacji z pacjentem oraz dokładnym jego przebadaniu. Wykwalifikowany personel dokładnie wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz udzieli cennych rad. Należy pamiętać również o powikłaniach, które mogą wystąpić po zabiegu. Dlatego też nie poleca się pierwszych wizyt ściśle przed ważnymi uroczystościami takimi jak ślub czy imprezy rodzinne. Nigdy nie wiadomo bowiem, jak nasza skóra zareaguje na konkretny preparat.

Leave a comment