Skip to content Skip to footer

Czym jest masaż dla pary?

Wiele salonów SPA oferuje masaże wykonywany jednocześnie dla dwóch osób, co jest wspaniałą ofertą dla par, które chcą sobie sprawić odrobinę przyjemności. Nie trudno jest znaleźć miejsce, gdzie taka oferta faktycznie jest, warto jednak tematem zainteresować się wcześniej, ponieważ zwykle termin należy rezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Czym jest i ile kosztuje masaż dla par?

Masaż dla par to po prostu zabieg wykonywany jednocześnie dla Ciebie i Twojego partnera, dzięki czemu razem możecie rozkoszować się stopniowo zanikającym napięciem i pojawiającym się w jego miejscu spokojem.

Taki masaż w zależności od wybranego salonu SPA będzie kosztował bardzo różnie – czasami będzie to koszt 150 zł za dwie osoby, czasami 250 zł lub nawet więcej. Nie jest powiedziane, że musi kosztować określoną kwotę, ponieważ zależy to również od rodzaju masażu, jaki wybierzemy. Ciekawostką jest to, że nie musimy wybierać jednakowego masażu. zabieg wykonuje dwóch specjalistów, także każdy z nich może zająć się innego rodzaju masażem, który może być zwykłą klasyczną opcją, albo też zabiegiem z użyciem gorących kamieni lub olejków eterycznych.

Warto wiedzieć, że przed masażem jeść się nie powinno. Oczywiście można spożyć posiłek na około godzinę przed, ale nie wolno bezpośrednio przed masażem, ponieważ kładzenie się na pełnym brzuchu jest zwyczajnie mało komfortowe. Nie warto też planować posiłku od razu po zabiegu – może to wywołać stres związany ze spóźnieniem na umówioną godzinę, przez co nie wyciągniemy z masażu maksimum komfortu.

Masaż dla dwojga w Warszawie

Decydując się na masaż dla dwojga warto sprawdzić, czy w wybranym przez nas miejscu są dostępne dodatkowe usługi. Bardzo często, jeśli przybędzie się przed zarezerwowaną godziną można skorzystać z oferowanej przez SPA herbaty, sauny lub basenu, które dodatkowo zapewnią nam komfort i lepiej przygotują ciało do masażu.

Jeżeli wybraliśmy zabieg w hotelu to bardzo często możemy również skorzystać z restauracji na miejscu, co jest niezwykle wygodne, szczególnie po zabiegu, który bardzo rozleniwia zarówno ciało jak i umysł. Kolacja w restauracji hotelowej sprawi, że poczujemy się w stu procentach zaopiekowani szczególnie, jeśli zależy nam na spokojnie spędzonym wieczorze we dwoje. Być może po zabiegach, miłej kolacji i winie przy hotelowym barze wygodniej będzie wynająć pokój w hotelu i nie wałęsać się nocą po mieście. Odpoczynek i relaks w dzisiejszych czasach trudno uzyskać, ale trzeba korzystać z każdej możliwości, bo nie wiemy kiedy zdarzy się kolejna. Masaż dla dwojga w Warszawie to strzał w dziesiątkę.

Leave a comment