Skip to content Skip to footer

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej wspomagające rzeźbienie sylwetki

Zadbane ciało to bez wątpienia powód do dumy. Czasami piękną rzeźbę sylwetki można wypracować stosunkowo łatwo, ponieważ jest się systematycznym, zmotywowanym, a poza tym ma się dobre geny. Niestety bywa i tak, że sylwetka pozostawia wiele do życzenia. Ciało może jednak wyglądać lepiej. Wystarczy wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej, na przykład na nowoczesny zabieg, jakim jest lipoliza laserowa.

Liposukcja laserowa

Medycyna estetyczna pomaga w radzeniu sobie z różnymi kompleksami związanymi z ciałem. Liposukcja laserowa to jedna z metod, dzięki której można pozbyć się opornego tłuszczu z różnych partii ciała, na przykład z podbródka, ramion, ud albo dolnej części brzucha. Można też wyszczuplić biodra, pośladki, tak zwane boczki. Lipoliza laserowa jest bezpieczna i daje naprawdę doskonałe efekty. Jest polecana praktycznie każdemu. Jedynie osoby, które cierpią na niewydolności nerek lub niewydolność wątroby, mogą nie otrzymać kwalifikacji do liposukcji.

Kiedy wybrać się na liposukcję?

Kiedy jest dobry moment, by wybrać się na liposukcję? Bez wątpienia wiosna to ten czas, kiedy chcemy zadbać o ciało. To właśnie teraz warto umówić się na konsultację z lekarzem. Wraz ze specjalistą uda się określić, które miejsca na ciele powinny być poddane zabiegowi. Sama lipoliza laserowa przebiega stosunkowo szybko, jest bezpieczna i mało inwazyjna. Wykonywana jest jedynie w znieczuleniu miejscowym, co jest kolejną dobrą informacją dla pacjentów. Przy użyciu światła lasera tłuszcz jest rozbijany, a następnie może być odprowadzony na zewnątrz. Na pełne efekty trzeba trochę poczekać, ponieważ naturalne skutki uboczne takiego zabiegu to obrzęk i zasinienie. Gdy znikną, efekty będą widoczne.

Liposukcja laserowa – kto może skorzystać?

Kto może skorzystać z tego zabiegu? Tak naprawdę każdy, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. To właśnie panowie coraz częściej korzystają z medycyny estetycznej, a lipoliza laserowa będzie doskonałym sposobem między innymi na poradzenie sobie ze zbyt przerośniętymi gruczołami piersiowymi. Jeśli tam właśnie zgromadziło się tkanka tłuszczowa, lipoliza pomoże ją usunąć.

Leave a comment