Skip to content Skip to footer

Prosta suknia

Czy wiesz, jaki model sukien ślubnych jest teraz najbardziej popularny i pożądany przez przyszłe Panny Młode? Nie, nie księżniczki ani nie rybki. Suknie ślubne proste to coś, o czym marzy nie jedna przyszła mężatka.

Proste suknie ślubne

Dlaczego prosta suknia ślubna jest tak popularna? Może dlatego, że coraz częściej stawia się na klasykę, prostotę i elegancję. Dziś wesela organizowane są z jednej strony na styl rustykalny z drugiej zaś na glamour. I w jednym, i w drugim przypadku, prosta suknia ślubna sprawdzi się w stu procentach. Jej uniwersalność, delikatność, skromność sprawią, że Pani Młoda będzie czuła się naprawdę wyjątkowo i… komfortowo! Chcąc nie chcąc, obszerne princesski to suknie, które nie są wygodne. Bynajmniej! A taka prosta suknia ślubna? Nie dość, że jest wygodna, nie krępuje ruchów to jeszcze każda Panna Młoda będzie w niej wyglądać olśniewająco i naturalnie.

Suknie ślubne proste – na co zwracać uwagę?

Przy wyborze sukni ślubnych warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Zwłaszcza jeżeli suknia jest o prostym kroju. Prosty krój sprawia, że chcąc nie chcąc, suknia może uwydatnić to, czego żadna Panna Młoda nie chciałaby pokazywać w tym szczególnym dniu. Mowa oczywiście o brzuszku czy większych biodrach. Dobrze, jakby suknia była uszyta z lejącego materiału, jakim na przykład jest muślin. Materiał ten jest naprawdę wdzięczny i świetnie wygląda zarówno na szczupłych, jak i na tych okrąglejszych kobietach. Dodatkowym atutem tego materiału jest to, że z powodzeniem można do niego doszyć kieszenie, które ostatnimi czasy robią prawdziwą furorę wśród kreacji ślubnych.

Proste suknie ślubne nie mogą być jednak nudne! Warto dodać koronki i błyskotki w górnej części kreacji. Delikatny rękaw czy głęboko wycięte plecy sprawą, że ze zwykła suknia zmieni się w naprawdę zjawiskową. Naprawdę nie trzeba tuzina warstw materiału i obszernych tiuli, by wyglądać olśniewająco. Klasa i elegancja – to jest klucz do sukcesu.

Proste suknie – niebanalne dodatki

Do prostej sukni będzie pasować wiele dodatków. I tu jest naprawdę spore pole do popisu. Na głowie – nie tylko welon. Do tego typu sukni idealnie sprawdzi się wianek ze świeżych kwiatów. W stylu glamour można pozwolić sobie na diadem czy mocno błyszczącą opaskę. Można zaszaleć z bardzo dużymi kolczykami i bransoletką. Prosta suknia obroni się nawet wówczas, gdy Pani Młoda będzie chciała zmienić w trakcie wesela obuwie na sportowe, na przykład na trampki.

Leave a comment