Skip to content Skip to footer

Lakier z brokatem

Kobiety robiące makijaż nie zawsze stawiają na naturalne kolory w konwencji ”nude”. Czasem wolą bardziej wyrazisty efekt, a wtedy kosmetyki, które zdecydowanie dodają blasku, są najlepszym rozwiązaniem. Lakier z brokatem to jeden z najważniejszych elementów make-upu na specjalne okazje.

Nietuzinkowe lakiery do paznokci

Lakier do paznokci z brokatem to kosmetyk, obok którego trudno przejść obojętnie. W przeciągu jednej chwili umożliwia on nadanie makijażowi bardziej wyszukanego charakteru i podkreśla wieczorowy look. Wiele kobiet nawet nie wyobraża sobie swoich karnawałowych stylizacji bez lakieru z lśniącymi drobinkami!

Nie da się zaprzeczyć, że drobne, lub całkiem spore, migoczące drobinki zanurzone w lakierze są czymś, co przyciąga uwagę. Niezależnie od tego, czy chce się świetnie wypaść na imprezie sylwestrowej, czy chce się zrobić wrażenie na sobotniej imprezie w klubie lub na randce, warto wypróbować możliwości lakieru z brokatem.

Bez wątpienia są to szczególne kosmetyki do makijażu rąk. Ich fanek jest coraz więcej, ponieważ również coraz więcej jest rozmaitych wariantów takich produktów. Niektóre dają niezwykle intensywny efekt, ale można też trafić na lakier do paznokci z drobnym brokatem, który da subtelny efekt.

Nowoczesna stylizacja paznokci

Lakier z brokatem do paznokci to oferta dla kobiet nieuznających kompromisów, również wtedy, gdy chodzi o ich wizerunek. Wystarczy tylko wybrać jeden z wielu różnych lakierów tego rodzaju, by móc przekonać się o ich unikatowości. Można je stosować na paznokcie jako wierzchnią warstwę, którą kładzie się na kolorowy bazowy lakier, ale niektóre lakiery z brokatem mają dość wyrazistą barwę i można je także nałożyć na bezbarwną odżywkę.

Odrobina szaleństwa na paznokciach to coś, na co warto skusić się, jeśli tylko okazja jest ku temu odpowiednia. Na ogół lakier z brokatem do paznokci jest najchętniej kupowany w okresie karnawałowym, ale wiele kobiet chętnie sięga po niego w okresie wakacyjnym. Letnie dni to dobry czas na malowanie paznokci lakierami z delikatniejszymi drobinkami – wspaniale iskrzą się w słońcu.

Makijaż rąk to dla niektórych kobiet sprawa równie ważna co makijaż twarzy. Wiele z nich nie obawia się eksperymentów, a uzyskanie oryginalnego efektu jest dla nich bardzo ważne. Dłonie to przecież ich wizytówka!

Leave a comment