Skip to content Skip to footer

Jet Peel Pro – na czym polega hydroabrazja?

Hydroabrazja jest bardzo wszechstronnym zabiegiem, który stanowi doskonały sposób na usunięcie martwego naskórka, wygładzenie skóry, odświeżenie i pobudzenie, a także wyrównanie jej kolorytu. Zabieg przy pomocy Jet Peel Pro można wykonywać także jako wstęp do innych zabiegów – peelingów oraz mezoterapii.

Kto może zdecydować się na zabieg hydroabrazji przy pomocy urządzenia Jet Peel Pro?

Warto wiedzieć, że hydroabrazja to zabieg przeznaczony dla każdej osoby, bez względu na wiek i stan skóry – można powiedzieć, że to procedura uniwersalna, co do której w zasadzie nie istnieją żadne przeciwwskazania. Zabieg hydroabrazji mogą stosować zarówno osoby o skórze suchej, jak i wrażliwej czy normalnej.

Zabieg urządzeniem Jet Peel Pro w szczególności powinny rozważyć osoby, których skóra pozbawiona jest energii i posiada nierówny, zmęczony koloryt. Procedura może okazać się także pomocna w przypadku skóry szorstkiej, która wymaga dotlenienia, oczyszczenia i wsparcia w walce z wypryskami i trądzikiem. Jet Peel Pro może okazać się także ratunkiem dla skóry odwodnionej, przygotowując ją do dalszych zabiegów i procedur kosmetycznych.

Jakie efekty gwarantuje Jet Peel Pro?

Urządzenie opiera się na ponad 20 latach badań i doświadczenia klinicznego. Osoby, które poddały się już zabiegowi, zgodnie twierdzą, że skóra po nim jest nieskazitelnie czysta, gładka w dotyku, miękka, a także promienna.

Wszystko dlatego, że zabieg bardzo skutecznie usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, a także dotlenia i nawilża cerę. Procesy regeneracji stają się pobudzone, zmarszczki spłycają się, a przebarwienia – rozjaśniają. Zabieg pozwala złagodzić objawy trądziku, a także wspomaga i wzmacnia efekty innych zabiegów medycyny estetycznej. Skóra po przeprowadzonym zabiegu o wiele lepiej wchłania kremy, sera oraz inne preparaty, które służą do pielęgnacji domowej.

Ogromną zaletą urządzenia Jet Peel Pro jest to, że zabieg przeprowadzony z jego użyciem nie wymaga rekonwalescencji, a skutki uboczne zwyczajnie nie istnieją.

Leave a comment