Skip to content Skip to footer

Jak przetrwać wizytę u kosmetyczki?

Instytut zdrowia, salon piękności, czy też studio urody? Nazwa brzmi naprawdę nieźle. Prawda jest jednak taka, że większość zabiegów oferowanych przez kosmetyczkę zakrawa o horror, przeżywany co miesiąc przez większość kobiet, a czasami i mężczyzn. W jaki sposób przeżyć wizytę w studio urody?

Zadbaj o swój komfort!

Niekrępująca przestrzeń w gabinecie kosmetycznym zależy przede wszystkim od rodzaju fotela kosmetycznego, w jaki wyposażony został gabinet. Poproś kosmetyczkę, aby ustawiła fotel kosmetyczny w taki sposób, żeby nie bolały Cię plecy w żadnym jego odcinku.Jeśli siedzisz na krześle podczas manicure, także zadbaj o kręgosłup i usiądź wygodnie, ponieważ spędzisz na nim co najmniej godzinę.

Zadbaj o swoje zdrowie!

Poproś kosmetyczkę, aby pokazała Ci zdezynfekowane narzędzia, którymi będzie posługiwała się podczas wykonywania swoich czynności.Możesz także zapytać przed zabiegiem o fotel kosmetyczny, który ma w gabinecie: czy jest on wygodny i czy można na nim spędzić czas potrzebny do wykonania zabiegu bez uszczerbku dla pleców.

Jest to ważne przy zabiegach na twarz i ciało, ale także przy zwykłym pedicure.

Zadbaj o swój czas!

Wizyta w studio urody to czas, który poświęcasz na bycie zdrowszą i piękniejszą, ale powinien być on spędzony w miłej atmosferze i w komfortowych warunkach. Wizytę u kosmetyczki powinnaś wspominać z uśmiechem na twarzy, a nie z miną cierpiętnicy. Ważne jest nastawienie kosmetyczki w stosunku do klientów, w tym do Ciebie, ale także wyposażenie gabinetu, w którym postanowiłaś zadbać o siebie. Zapytaj kosmetyczki przed zabiegiem, czy fotel kosmetyczny, na którym będziesz miała wykonywaną pielęgnację twarzy można rozłożyć do pozycji leżącej po to, żeby kosmetyczka miała więcej światła padającego na Twoją twarz, a Ty dzięki temu zachowasz zdrowszy kręgosłup. Dzięki temu czas poświęcony na zabiegi pielęgnacyjne będziesz miło wspominać.

Kosmetyczka, czy też studio urody, nie musi być dla nas przykrym obowiązkiem. Szanujmy swój czas i pieniądze. Wszystko jednak zależy od wyposażenia danego gabinetu kosmetycznego. Najważniejszymi elementami są fotele kosmetyczne oraz krzesła używane do wykonywania manicure, ponieważ od tego zależy komfort naszego kręgosłupa. Zawsze pytaj o to kosmetyczkę przed wykonaniem zabiegu!

Leave a comment