Skip to content Skip to footer

Najważniejsze wskazówki na temat endermologii

Dążenie do perfekcji to cecha przede wszystkim kobiet. Panie są o wiele bardziej krytyczne od panów, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Czasem daje to zaskakująco dobre efekty, a innym razem jest źródłem kłopotów i frustracji. Taka endermologia niby zabieg bezinwazyjny, jednak nie dla wszystkich.

Kto nie może skorzystać z endermologii?

Nie jest wskazana dla kobiet ciężarnych endermologia Katowice i inne okoliczne placówki odradzają kobietom przy nadziei tego typu przedsięwzięcia. Pierwsze nieśmiałe próby z endermologią powinno się zacząć rok po narodzinach dziecka. Z cellulitem można żyć i rozstępy po dziecku to też nie koniec świata. Z endermologii nie powinny korzystać panie, u których zdiagnozowano raka. Zabieg ten mógłby zakłócić onkologiczną rekonwalescencję. Żylaki, naczyniaki i trudno gojące się rany to też sytuacja, w której jest zwyczaj wykluczona endermologia Katowice odsyłają pacjentki z takimi problemami zdrowotnymi z kwitkiem i proponują im inne alternatywne metody leczenia cellulitu.

Co mogłoby się stać, gdyby powyższe pacjentki jednak skorzystały z endermologii?

W przypadku kobiet ciężarnych mogłaby spowodować obfite plamienie lub nawet utratę dziecka endermologia opinie ginekologów w tej materii są zgodne. Co do osób z żylakami mogłoby dojść do zatorowości płucnej i powstania licznych skrzepów krwi w kończynach dolnych. Toteż nie warto ryzykować. Lepiej żyć z cellulitem niż wylądować z powodu zabiegów upiększających na cmentarzu. Osobom z aktywnymi nowotworami z innych względów niepolecana jest endermologia Opinie na jej temat ewidentnie mówią, że narusza ona warstwy skóry głębokiej, a te jak powszechnie wiadomo- najczęściej atakuje rak. Nie ma więc potrzeby mechanicznie drażnić nowotworu. Mogłoby to skutkować jego zaostrzeniem, a w konsekwencji śmiercią pacjentki.

Ile kosztuje endermologia?

No niestety nie jest to tani zabieg. Za pojedynczą sesję płaci się około 240 złotych. Przy czym dla podtrzymania efektu, potrzebna jest cała seria. I tak oto za cały pakiet endermologii należy zapłacić powyżej 2000 złotych. To sporo, zwłaszcza że nikt nie daje gwarancji stuprocentowej, co do końcowego rezultatu. Nie przeszkadza to paniom marzyć jednak o nienagannej sylwetce, pozbawionej całkowicie cellulitu. Dla osiągnięcia tego stanu, gotowe są nawet wziąć kredyt w banku, byleby podobać się samej sobie.

Leave a comment