Skip to content Skip to footer

Lampa LED do paznokci hybrydowych w domu

Najnowsza technologia sprawiła, że wiele zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych możemy wykonać w domowym zaciszu. To ogromne ułatwienie dla wielu z nas. Do kosmetyczki należy umówić się na konkretną godzinę, a w domu zabieg można wykonać nawet w środku nocy. Najnowszy sprzęt nie jest też aż tak drogi, by nie móc sobie na niego pozwolić.

Paznokcie hybrydowe w domu

W ostatnich latach największą popularność zdobyła technologia wykonywania paznokci metodą hybrydową. Jest to metoda stylizacji paznokci dzięki której wytrzymują one nawet do 3 tygodni. Dodatkowo paznokcie są przez cały ten czas naprawdę piękne i błyszczące. Kiedyś taki zabieg można było wykonać tylko u kosmetyczki, ale technologia rozwija się tak szybko, że na rynek wprowadzono lampy do użytkowania prywatnego, w domu. Ich działanie jest bezpieczne, proste i bezproblemowe. Nic dziwnego, że tak wiele dziewczyn próbuje swoich sił w stylizacji paznokci w domu. Jest to dobry sposób na odkrycie swoich talentów, a może nawet pasji.

Dobra lampa LED do paznokci to podstawa

W głównej mierze to właśnie od odpowiednio dobranej lampy UV, która ma utwardzać lakier hybrydowy, zależy czy paznokcie będą trwałe. W sklepach dostępne są lampy UV oraz LED. Te drugie są lepsze z tego względu, że łączą technologię światła LED z UV. Dzięki temu lakier jest utwardzany o wiele szybciej i lepiej. Uwagę zwrócić trzeba również na moc lampy. Najmniejsze z nich, o typie mostka, mają raczej słabą moc, do 24W. Mogą dłużej utwardzać paznokcie i nie nadawać się do każdego rodzaju hybryd czy żeli. Najlepsze są bardziej zabudowane lampy, które po pierwsze mają większą moc (najkorzystniejsza moc to 48W), a po drugie utwardzają paznokcie dokładnie z każdej strony. W lampach typu mostek zdarza się, że boki paznokci są słabo utwardzone, a co za tym idzie, lakier szybko w tych miejscach zaczyna odchodzić.

Trwała stylizacja paznokci

Paznokcie wykonywane metodą hybrydową i żelową są bardzo trwałe, pod warunkiem że zostaną wykonane w odpowiedni sposób. Lampa LED do paznokci jest jedną z najważniejszych kwestii, ale lakiery również mają spory wpływ na trwałość stylizacji. Potrzebne są również specjalne bazy oraz topy. Ważne, by cała stylizacja była wykonana produktami jednej marki.

Lampy led do paznokci dostępne są w ofercie Beautysystem.pl.

Leave a comment