Skip to content Skip to footer

Kriolipoliza i dlaczego warto ją przeprowadzać?

CoolSculpting to metoda pozbywania się tkanki tłuszczowej. Jest nowatorska, więc zyskuje coraz większe grono zwolenników. Jak działa? Dlaczego warto ją stosować?

Kriolipoliza Warszawa – bezbolesna metoda pozbywania się tłuszczu

Kriolipoliza Warszawa jak sama nazwa wskazuje polega na wykorzystywaniu niskich temperatur do rozbijania tkanki tłuszczowej. Jest to metoda bezbolesna, która równocześnie daje szybkie efekty.

Zabiegi nie wymagają wcześniejszego przygotowania ani późniejszej rekonwalescencji. Można więc przeprowadzać je szybko i bez zbędnej straty czasu. Co ważne, efekt jest widoczny już po kilku miesiącach od pierwszego zabiegu. Zazwyczaj nie ma już potrzeby powtarzania go.

W czasie kriolipolizy nie odczuwa się bólu, a jedynie chłód. Po kilku pierwszych minutach i początkowym szoku, to uczucie także mija. Sam zabieg trwa do jednej godziny. Po ściągnięciu głowicy chłodzącej nie pacjentka nie powinna odczuwać już żadnych niedogodności,

Bezpieczna

CoolSculpting jest bezpieczny dla poddawanych mu pacjentek. Nie używa się w nim chemii ani skalpeli. Nie ma ryzyka powstawania blizn lub oparzeń. To po prostu skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej bez negatywnych konsekwencji dla organizmu.

Zimno wykorzystuje się wyłącznie do tego, by uszkodzić komórki tłuszczowe. Są rozbijane, a następnie mogą być na nowo wchłonięte przez organizm. Nie dzieje się to na naszych oczach, ale trwa od dwóch do czterech miesięcy po zabiegu. Warto, więc być cierpliwym i poczekać na jego efekty.

Tym bardziej że wiele badań wykazuje, że nie ma konieczności przeprowadzania następnych serii lub kuracji mających za zadanie poprawić efekt pierwszego zabiegu. Tak wysoka skuteczność to rzadkość w świecie medycyny estetycznej.

Zabiegi wyszczuplające Warszawa

Warto pamiętać, że najlepsze efekty zabiegów wyszczuplających osiąga się, gdy oprócz nich prowadzi się zdrowy tryb życia. Zdrowa dieta, uboga w cukry i węglowodany a przy okazji sporo ruchu na pewno pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, a później w utrzymaniu jej.

Osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie jest łatwe, ale wysokiej jakości zabiegi wyszczuplające warszawa mogą być w tym pomocne. Lepiej jednak połączyć je z własną aktywnością po to, by zbyt szybko nie zebrać na nowo kilogramów, które dopiero co zniknęły. Dobrą praktyką jest więc dbanie o siebie i o to, czym się odżywiamy.

Leave a comment