Skip to content Skip to footer

Jak poprawić swój wygląd i samopoczucie?

Coraz więcej osób przekonuje się, że zabiegi kosmetyczne nie są zarezerwowane jedynie dla celebrytów. W obecnych czasach bardzo dużo ludzi może pozwolić sobie na większe bądź mniejsze korekty wyglądu dzięki właśnie zabiegom kosmetycznym. Jednak zabiegi kosmetyczne oznaczają dużo szerszą dziedzinę aniżeli wyłącznie korekty wyglądu!

Zabiegi kosmetyczne na różne partie ciała

Zabiegi w salonach kosmetycznych niewątpliwie najbardziej kojarzą się z zabiegami wykonywanymi w obrębie twarzy. Jednak wykwalifikowany personel nierzadko wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta, nie ograniczając się wyłącznie do zabiegów na twarz! Salony piękności oferują szeroką ofertę masażów, zabiegów modelujących oraz zabiegów poprawiających stan cery oraz skóry na całym ciele. Warto bliżej przyjrzeć się pełnej ofercie zabiegów salonu, do którego zamierzamy się udać.

Do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na całe ciało, jakim można się poddać w renomowanych salonach, należy przede wszystkim depilacja laserowa. Bardzo chętnie wybierana przez klientów z uwagi na swoje długoterminowe działania oraz korzyści, jakie ze sobą niesie.

Dodatkowo w salonach kosmetycznych można zrelaksować się dzięki masażom, które mają na celu odprężyć nasze ciało bądź wymodelować sylwetkę. Do najchętniej wybieranych rodzajów masażów w gabinetach kosmetycznych należy z pewnością masaż bańką chińską. Niesamowicie ujędrnia skórę, usprawnia krążenie krwi, przepływ limfy oraz zdecydowanie poprawia nastrój.

Zabiegi na dłonie oraz stopy

Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka. Szczególnie istotne jest dbanie o dłonie, jeżeli w naszym codziennym życiu mamy nieustanny kontakt z klientami bądź znajomymi. Dlatego zabieg kąpieli parafinowej będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które szczególnie chcą zadbać o dogłębne nawilżenie skóry dłoni oraz ogólny komfort.

Dodatkowo chętnie wybieranym zabiegiem jest manicure. I nie ogranicza się on jedynie do malowania paznokci, może odbyć się nawet bez tego etapu. W manicure chodzi o ogólne zadbanie o wygląd i kondycję paznokci, usunięcie suchych skórek oraz odżywienie płytki paznokcia.

Chętnie wybieranym zabiegiem na stopy jest pedicure, który podobnie jak manicure może zostać zwieńczony pomalowaniem paznokci, ale nie musi. Głównym etapem jest złuszczenie suchego naskórka z pięt oraz nawilżenie całych stóp.

Zabiegi na twarz

Największy wybór zabiegów dotyczy twarzy. Można zdecydować się na ujędrniające i napinające skórę masaże, które poprawią owal twarzy, a także sprawią, że cera będzie wyglądała świeżo i promiennie. Można również wybrać masaże relaksacyjne.

W ofercie zabiegów na twarz znajdują się również zabiegi z użyciem specjalistycznego sprzętu. Do takich zabiegów należą między innymi mezoterapia igłowa, zabiegi z użyciem lasera, a także terapia kwasami.

Leave a comment