Skip to content Skip to footer

Gdzie wykonać Aquafilling bodyline?

Chcesz zyskać naprawdę jędrny i pełny biust oraz ponętne pośladki bez ingerencji chirurga plastycznego? Zależy Ci na pełniejszych kształtach bez skalpela, silikonu i długiej rekonwalescencji? Okazuje się, że teraz jest to możliwe! Nowoczesny zabieg Aquafilling bodyline daje Ci to wszystko w bezinwazyjnej i naprawdę atrakcyjnej cenowo ofercie!

Czym jest zabieg z użyciem Aquafilling bodyline?

Jak się okazuje współcześnie jest to jedna z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych metod, przy pomocy której można zyskać powiększanie pośladków lub biustu. Specjalny, przeznaczony właśnie do tego celu preparat aż w 98% składa się z soli fizjologicznej.

Inne zalety stosowania preparatu Aquafilling bodyline to to, że:

– nie wywołuje on żadnych komplikacji;
– nie powoduje alergii;
– zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo;
– gwarantuje naprawdę długotrwałe efekty;
– stanowi znakomitą i w pełni nieinwazyjną alternatywę dla wszelkich chirurgicznych zabiegów wszczepiania implantów.

Jak wygląda zabieg?

Polega on przede wszystkim na wstrzykiwaniu preparatu Aquafilling bodyline do tkanek miękkich, który już w czasie niecałych 2 godzin daje niesamowity efekt wypełnienia, ujędrnienia i powiększenia piersi lub pośladków. Wykonuje się go przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Podczas przeprowadzania tego rodzaju zabiegu lekarz modeluje i rozmasowuje wstrzykiwany żel. Ostateczny rezultat jest widoczny po 7 dniach, kiedy już znikną wszelkie obrzęki. Dodatkowo, przez okres 3 tygodni po wykonaniu zabiegu należy nosić modelującą bieliznę.Efekt zabiegu utrzymuje się aż przez około 5 lat, a jego rezultaty można porównać do efektu push-up (widoczne uniesienie piersi i pośladków). Kolejnym, niewątpliwym atutem tej metody, jest kwestia tego, że partie ciała, które zostały poddane temu zabiegowi stają się niezmiernie naturalne w dotyku. Zabieg ten charakteryzuje niewielka inwazyjność, przez co pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do wykonywania zwykłych, codziennych czynności może wrócić już w 24 godziny po nim. Zatem czas rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny.

Powiększanie pośladków poprzez aquafilling cena nie gra roli!

Wszystkie powyższe elementy wskazują na tak wiele zalet tego zabiegu, że jego cena jest praktycznie nieistotna. Jednakże w większości salonów mieści się ona w zakresie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Aquafilling cena którego jest niczym wobec niesamowitych rezultatów, które można dzięki niemu uzyskać!

Leave a comment