Skip to content Skip to footer

Dobór odpowiedniej bazy do paznokci

Aby zapewnić sobie optymalny efekt podczas wykonywania manicure hybrydowego, warto zastosować wysokiej jakości bazę, która pozwoli na zachowanie efektu na dłużej. Baza do paznokci zapobiega ich łamaniu się oraz podnosi wytrzymałość nałożonego na nią lakieru.

Baza do paznokci – jak ją dobrać?

Wysokiej jakości baza do paznokci hybrydowych pozwala na utrzymanie efektu wykonanego manicure na dłużej, a także zapobiega łamaniu się paznokci. Odpowiednio nałożona nie szkodzi płytce, a niektóre preparaty wręcz działają wzmacniająco.

Baza, która ma spełnić swoje zadanie i przy okazji pielęgnować płytkę paznokcia, z pewnością nie będzie tania. Jest to jednak produkt, który stosuje się w niewielkiej ilości, dlatego jest bardzo wydajny. To oznacza, że licząc się z jednorazowym, dużym wydatkiem, możemy zapomnieć o takim zakupie na dłuższy czas.

Jeśli nie jesteś pewna, jaką bazę wybrać – skonsultuj się ze sprzedawcą. W sklepach internetowych i stacjonarnych zatrudnione są osoby, które potrafią podpowiedzieć odpowiednie rozwiązanie, a niekiedy również przekazać prywatne opinie na temat poszczególnych kosmetyków.

Baza do przedłużania paznokci

Bazy do paznokci hybrydowych potrafią wydłużyć płytkę nawet o centymetr. To oznacza, że aby mieć długie paznokcie, nie trzeba czekać aż naturalna płytka wyrośnie na odpowiednią długość. Z pomocą specjalnych form możliwe jest przedłużenie paznokcia do pożądanej długości.

Baza do paznokci hybrydowych powinna być odpowiednio nałożona i utwardzona. Tylko wtedy zapewni optymalną przyczepność dla lakieru i pozwoli cieszyć się efektem przez dłuższy czas. Choć teoretycznie trwałość manicure hybrydowego to dwa tygodnie, w praktyce potrafi on utrzymać się znacznie dłużej. Dobrze wykonany, jest poprawiany dopiero gdy widoczne są nieestetyczne odrosty.

Gdzie kupić bazę?

Baza do przedłużania paznokci jest dostępna w każdym sklepie z akcesoriami do manicure hybrydowego. Dobór odpowiedniego produktu można skonsultować ze sprzedawczynią, szczególnie przy braku doświadczenia.

Osoby, które wiedzą już jaką bazę chcą kupić, mogą skorzystać z wygodnych zakupów internetowych, które umożliwiają nabycie niezbędnych do wykonania manicure kosmetyków bez wychodzenia z domu.

Leave a comment