Skip to content Skip to footer

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu można cieszyć się piękną, gładką skórą przez dłuższy czas. Jest łatwo dostępny a ceny zdecydowanie zachęcają klientów do skorzystania z niego. Co warto wiedzieć o depilacji laserowej i gdzie takie zabiegi można wykonać? Odpowiedź znajdziemy w poniższym artykule.

1. Depilacja laserowa – na czym polega?

Depilacja laserowa to zabieg, przy którego użyciu uczestniczy specjalny laser, który wytwarza światło działające na cebulki włoska. Cebulki w ten sposób są „niszczone” dzięki czemu włosy w konkretnym miejscu przestają rosnąć. By depilacja laserowa przyniosła pożądane, długotrwałe efekty – należy ja wykonać w kilku seriach w określonych odstępach czasowych.

2. Jak się przygotować do zabiegu?

Wiele salonów kosmetycznych nie wymaga szczególnego przygotowania do tego zabiegu. Zazwyczaj podaje się, iż pacjent powinien mieć włoski na około 1-2 cm, a skóra nie powinna być opalona ani podrażniona. Tydzień przed zabiegiem nie zaleca się stosowania szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, w szczelności stosowania nowych produktów, których do tej pory nie znaliśmy i nie wiemy jak skóra zareaguje na ich działanie.

3. Depilacja laserowa bikini w Warszawie

Bardzo popularna w ostatnim czasie jest depilacja laserowa bikini w Warszawie. Szczególnie przed wakacjami panie chętnie korzystają z tej opcji, by pozbyć się na dłużej zbędnego i nieestetycznego owłosienia. Depilacja bikini to zabieg całkowicie bezbolesny. Dla dobrego efektu wystarczy 3-4 powtórzenia, by minimum przez całe wakacje cieszyć się gładką skórą przy bikini. Co ważne, depilacja laserowa bikini nie pozostawia żadnych podrażnień ani krostek, które zdarzają się przy depilacji woskiem lub depilatorem.

4. Ceny zabiegów

Depilacja laserowa bikini w Warszawie to zabieg, którego cena zdecydowanie zachęca panie do skorzystania z takiej opcji. 1 zabieg to koszt od 300 – 450 zł, pełen pakiet np. 5-6 zabiegów to koszt około 1500 zł. Przed wybraniem konkretnej opcji warto wcześniej skonsultować się z osobami z zakładu, który wykonuje takie zabiegi, by wskazał ile zabiegów będzie potrzebnych do typu posiadanego przez nas owłosienia.

Depilacja laserowa to jeden z tych zabiegów, z których chętnie korzystają zarówno panie, jak i panowie. W krótkim czasie, całkowicie bezboleśnie oraz niedomogi kosztem można pozbyć się zbędnego owłosienia, co znacznie poprawia wygląd skóry, samopoczucie oraz pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który codziennie przeznaczany jest na depilację domowymi sposobami.

Leave a comment