Skip to content Skip to footer

Czy depilacja laserowa miejsc intymnych jest bolesna?

Każda kobieta wie, jak nieprzyjemne potrafią być skutki uboczne depilacji miejsc intymnych. Po takim samodzielnie wykonanym zabiegu skóra jest zwykle mocno zaczerwieniona i opuchnięta, a czasem pojawiają się na niej krostki i nieestetyczne grudki. Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie nigdy nie doprowadza jednak do takich objawów. A czy jest bolesna?

Opinie krążące po sieci

Wysokie obawy przed depilacją laserową wynikają z niepokojących opinii, które od lat krążą po sieci. Kobiety chętnie dzielą się w Internecie swoimi doświadczeniami z różnymi zabiegami kosmetycznymi. Ich opinie najczęściej nie są niestety zbyt pozytywne. Wynika z nich, że depilacja laserowa jest po prostu bolesna.

Pacjentki twierdzą, że podczas depilacji laserowej okolic bikini w Warszawie przeżyły większe katusze aniżeli podczas usuwania owłosienia woskiem, która to metoda także nie należy do najprzyjemniejszych. Czytając te wszystkie komentarze i posty, inne kobiety zaczynają się tylko nakręcać. A potem przekonują się, że ich obawy były zupełnie bezpodstawne.

Odpowiedni sprzęt = klucz do bezbolesnego przejścia przez zabieg

Niektóre kobiety nie obawiają się nawet samego bólu, a uczucia pieczenia i oparzeń, które dość mocno kojarzą się im z laserowymi zabiegami. Takie reakcje rzeczywiście mogą wystąpić, ale tylko w przypadku zastosowania niewłaściwych urządzeń. Z tego powodu bardzo ważne jest to, aby depilacji laserowej okolic bikini w Warszawie poddać się w nowoczesnym i sprawdzonym gabinecie.

Urządzenia wykorzystywane w tego typu placówkach w żadnym stopniu nie wywołują tych wszystkich niepokojących reakcji ciała czy organizmu. Nie doprowadzają do oparzeń. Ich moc dostosowuje się do koloru skóry oraz występującego w niej poziomu melaniny, by zabieg był dla pacjentki w pełni bezpieczny i komfortowy.

Bolesność zabiegu

Opinie na temat depilacji laserowej są skrajnie różne, ale jednak w 90% przypadków nie wywołuje ona dolegliwości bólowych. W momencie zetknięcia się lasera ze skórą można odczuć niewielkie ukłucie, jednakże nijak ma się ono do bólu generowanego przy chociażby depilacji woskiem.

A nawet gdyby depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie okazała się dla jakiejś kobiety bolesna, mimo wszystko warto się jej poddać, by raz na zawsze pożegnać się z niechcianymi włoskami. Efekty zdecydowanie są tego warte. Mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat, w trakcie których kobiety na dobre rezygnują z sięgania po zwykłe maszynki. Zawsze mogą cieszyć się pięknym wyglądem. Zawsze są gotowe na wyjście w obcisłym bikini na plażę.

Leave a comment