Skip to content Skip to footer

Co może zaproponować dobre spa?

Osoby, które nigdy nie były w spa, mogą nawet nie wiedzieć, jakie zabiegi można wykonywać w tego rodzaju miejscach. Mimo to jednak nieraz wydają opinie, na przykład na temat tego, że jest to tylko czysty luksus i że nie stać ich na takie usługi.

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych

Dobry salon spa może zaproponować zabiegi niczym dobry salon kosmetyczny. Mają one jednak na celu głównie upiększenie i długofalowe skutki, a nie doraźne dodanie urody. Zwykle więc jest to na przykład makijaż permanentny czy henna brwi i rzęs, a nie makijaż okolicznościowy, a także zabiegi odżywcze, a nie na przykład przedłużanie rzęs – choć niektóre salony i takie zabiegi mają w swej ofercie. Standardowo występuje w niej też manicure i pedicure.

Ogólnie jednak salony spa kładą duży nacisk na odżywianie i relaks w jednym. Poza tym ich usługi zwykle mają wyższą jakość niż w salonach kosmetycznych – takie miejsca są po prostu bardziej prestiżowe. Poza tym wykonuje się je niespiesznie, by klient mógł się odprężyć, na co nie zawsze można liczyć w gabinetach kosmetycznych, mających bardzo napięty grafik.

Medycyna estetyczna

Zabiegi tego rodzaju cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Rosnące zapotrzebowanie na nie powoduje, że każde szanujące się spa, chcące zaspokajać potrzeby swych klientów, musi mieć w swej ofercie takie zabiegi. Ich pula zwykle jest bardzo szeroka. Oferują one ogólne upiększanie, odmładzanie i odchudzanie.

Zabiegi medycyny estetycznej to jednak nie tylko modelowanie ciała czy twarzy poprzez usuwanie oznak starzenia. Są to też zaawansowane zabiegi kosmetyczne, na przykład peelingi medyczne, mezoterapia i wiele innych zabiegów, pozwalających na uzyskiwanie spektakularnych efektów.

Masaże – niezbędna pozycja w ofercie

Spa to przede wszystkim relaks, więc w ofercie każdego miejsca świadczącego tego rodzaju usługi musi znajdować się masaż Ursynów ma na swym terenie salon mający szczególnie bogatą ofertę takich zabiegów. Są to naprawdę przeróżne masaże: relaksujące, lecznicze, z wykorzystaniem różnych technik i preparatów, na przykład czekolady, olejów czy lodu. Pozwalają one na osiąganie bardzo różnych efektów, a także rozpieszczają zmysły, korzysta się więc z nich z przeróżnych powodów.

Fakt, że dobre spa oferuje leczniczy masaż Ursynów właśnie taką placówkę ma na swym terenie, powoduje, że z usług tych korzysta wiele osób, nie tylko chcących relaksu i upiększenia. Wizyta w takim miejscu może więc dać wiele korzyści – każdemu, warto więc wziąć to rozwiązanie pod uwagę.

Leave a comment