Skip to content Skip to footer

Chanca piedra

Phyllanthus niruri inaczej nazywana chanca piedra jest to roślina, która z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zielarstwem. Społeczeństwo jest niesamowicie obeznane w temacie roślin, które nam pomagają. Warto jest wiedzieć jak najwięcej na ten temat, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy mogą nam się przydać takie informacje.

Chanca piedra – co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

Wyżej wymieniona roślinka pochodzi z tropików, także niezwykle trudno jest ją pozyskać. Tak naprawdę jej występowanie jest to obszar przybrzeżny. Bardzo dużo wspólnego ma z ostrogami, które wszyscy znamy. Po co tak naprawdę powinniśmy się zaopatrzyć w Chancę Piedrę? Jest dużo najróżniejszych możliwości, a jedną z nich są kamienie nerkowe. Dzięki temu produktowi wiele osób pozbyło się tego bardzo palącego problemu. Oczywiście wyżej wymienione kamienie nerkowe to tylko ”kropla w morzu” tego, co leczy Chanca Piedra.

Chanca Piedra opinie – najważniejsze informacje

W Internecie możemy znaleźć naprawdę bardzo dużo najróżniejszych opinii na temat tych ziół. Są one zazwyczaj korzystne i pozytywne. Nic dziwnego, że z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów handlujących tymże produktem. Chanca Piedra opinie to możliwość dowiedzenia się, czy w ogóle warto jest się nim zainteresować. Skład Chancy Piedry pokazuje jego bardzo dobrą jakość. Możemy zobaczyć tam między innymi sterole, kumaryny, lignany, jak i flawonoidy. Jak widać, naprawdę można się zakochać w tym produkcie. Oprócz kamieni nerkowych, leczy ona także wszelkie infekcje i zapalenia układu moczowego.

Chanca Piedra cena

Tak naprawdę cena wyżej wymienionego produktu jest bardzo przystępna dla każdego. Dzięki temu niemalże każdy może sobie pozwolić na tego typu rozwiązanie. Waha się ona od około 10 zł za 100 g do 20 zł za 100 g. Warto jest się rozejrzeć z tymże produktem w sklepach internetowych. Najpewniej będzie on dostępny w o wiele niższej cenie niż w sklepie stacjonarnym. Niestety, jak każdy produkt może on zawierać produkty zawierające gluten, orzechy, seler oraz sezam i gorczycę. W dzisiejszych czasach już niemalże każdy sklep posiada swoją stronę internetową, także jeżeli chodzi o chanca piedra cena – możemy na spokojnie z domu sprawdzić, ile kosztują tego typu produkty w sklepie w naszej miejscowości i wybrać najlepszą dla siebie opcję. Instrukcja użytkowania takiej herbaty chanca piedra jest dostępna w opakowaniu oraz na stronach internetowych.

Leave a comment