Skip to content Skip to footer

Badania genetyczne w Katowicach i Krakowie

Laboratorium genetyczne Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów i rozszerza swoją ofertę o testy genetyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii sekwencjonowania. Dzięki niej skuteczność analiz posiada skuteczność wyższą niż 99,9% dla pojedynczej zasady, która jest nieosiągalna dla żadnej innej metody laboratoryjnej w kierunku diagnostyki chorób genetycznych bądź nowotworowych.

Badania genetyczne Kraków

Laboratorium genetyczne Kraków to świetne miejsce do przeprowadzenia szeregu badań w kierunku diagnostyki nowotworowej. Zespół złożony jest z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają bardzo bogate doświadczenie. Warto podkreślić, że świadczone są badania genetyczne diagnostyczne, które wykrywają mutacje genetyczne bądź zmiany ekspresji genów, które związane są z występowaniem danej choroby. Ponadto w Krakowie można także wykonać badania genetyczne predykcyjne, które określą zmianę ekspresji genów, a także indywidualne predyspozycje wystąpienie chorób, a także błędnego metabolizmu leków czy na przykład tolerancji środków spożywczych, a ponadto predyspozycji sportowych. Warto zapisać się na Badania genetyczne Kraków to świetnie miejsce w którym można wykryć choroby nowotworowe, a także genetyczne.

Badania genetyczne Katowice – jak je wykonać?

Katowice to świetnie miejsce do przeprowadzenia badań genetycznych. Laboratorium w tym mieście cieszy się świetną renomą, dlatego pacjenci mogą być spokojni o jakość świadczonych usług. Jeśli mowa o przebiegu badań to pierw na podstawie pobranej próbki śliny bądź krwi naukowcy przystępują do przeprowadzenia badań genetopywania DNA pacjenta. Dzięki niemu otrzyma się swój unikalny wynik analizy genetycznej w formie indywidualnego raportu genetycznego, który zawiera spersonalizowane oraz ważne przez okres całego życia informacje dotyczące zdrowia pacjenta, diety, wrażliwości na dane leki, tolerancji środków spożywczych, a także predyspozycji sportowych. Zawarte w jego efekcie informacje można wykorzystać w czasie między innymi konsultacji z lekarzem, trenerem personalnym, dietetykiem czy np. podczas wyboru produktów spożywczych w sklepie. Warto zapisać się na badania genetyczne Katowice to świetnie miasto do przeprowadzenia diagnostyki chorób nowotworowych oraz genetycznych.

Leave a comment