Skip to content Skip to footer

Perfumy signorina

Perfumy signorina zachwycą wszystkie panie niebanalnym, orginalnym zapachem, a także doskonale zaprojektowany pięknym flakonem. To ozdoba każdej toaletki i kobiecej torebki, zaś sam zapach jest ucieleśnieniem wyrafinowanych, szykownych dziewczyn.

Specyficzne perfumy signorina

Marka Salvatore Ferragamo stworzyła specyficzny zapach perfum signorina jako hołd złożony szykownym dziewczynom. To niezwykle wyrafinowany, a przez których też nazywamy lekko zuchwałym i świeżym zapachem, który kojarzy się ze nieskazitelnym eleganckim włoskim stylem. Signorina to urocze włoskie słowo, które dosłownie znaczy młoda kobieta. Co ciekawe stylowe, prawdziwe Włoszki, które są pełne życia i miłości wybierają tą nutę zapachową, by podkreślić swoją indywidualność. Zapach jest pełen doskonałych nut, które dodają radosnego charakteru kobietom, a przy tym też są niezwykle intrygujące. Używając perfum signorina na pewno nie zostaniemy niezauważonymi wśród mężczyzn.

Główne nuty zapachowe perfum signorina

Zapach perfum signorina jest bardzo intrygujący, kobiecy i zaliczany jest do grupy zapachów słodkich, owocowo-kwiatowych z delikatnymi, pikantnymi elementami. Założeniem marki zapach signorina miał sprawiać radość młodym kobietom, która kochają modę, a także uznają ponadczasowy i bardzo elegancki styl. W pięknym, różowym flakonie, który zdobiony jest złotym zamknięciem i kokardką zamknięto prawdziwy klejnot, który doskonale ozdobi osobowość każdej nieprzeciętnej dziewczyny czy też kobiety. Używając tego zapachu panie mogą czuć się wyjątkowo atrakcyjnie, ładnie, inaczej niż zwykle. W nucie głowy w zapachu signorina dominuje pieprz i porzeczki. Wśród nut serca wyróżniamy różę, piwonię, a także kochany przez kobiety jaśmin. Podstawę zapachu tworzy piżmo, paczuli oraz słodkie nuty. Zapach uznawany jest za kwiatowy, owocowy, ale też wyróżniający się na tle innych nut. To mieszanka kwiatów. zachwycających owoców, która poprawia humor każdej kobiecie.

Otul się luksusowym zapachem perfum signorina

Mieszanka kwiatów i owoców, jaka została zastosowana w perfumach signorina przypadnie do gustu chyba każdej kobiecie. Zapachem tym można otulić ciało w luksus i poczuć się wyjątkowo. To taki zapach, który sprawia, że w przeciągu kilku chwil kobiety stają się zmysłowe, tym samym sprawiając, że nikt im się nie oprze. To wyjątkowy zapach, który wypełnia życie wibrującymi nutkami szczypiącego, różowego pieprzu, a także niezwykle fascynującej czarnej porzeczki. Zapach jest pobudzający, szykowny, a zastosowane w nim nuty jaśminu i piwonii doskonale się ze sobą komponują, tym samym dodając nutki luksusu.

Leave a comment