Skip to content Skip to footer

Dermapen, czyli skuteczny zabieg

Dzisiaj można z dużo większą efektywnością dbać o swoją skórę, aby na długo zachowała piękny wygląd, witalność i zdrowie. Można w tym celu używać doskonałych kosmetyków, masować się i uprawiać jogę twarzy, ale też od czasu do czasu wybrać się po prostu do gabinetu medycyny estetycznej. To właśnie tam można wykonać dermapen zabieg na skórę, które pomaga w radzeniu sobie z wieloma jej mankamentami i niedoskonałościami.

Dermapen Katowice

Współczesna medycyna estetyczna ma rozwiązania na bardzo wiele różnych problemów. Warto zatem umówić się na konsultację i zwyczajnie dowiedzieć, co specjalista proponuje na przykład na zwiotczałą skórę, której brakuje nawilżenia i witalności, pierwsze zmarszczki, przebarwienia albo rozstępy. Może się okazać, że zarekomenduje właśnie dermapen. Dermapen efekty są zaskakujące, warto zobaczyć je na przykład na zdjęciach w Internecie.

Dermapen efekty

Podczas zabiegu nazywanego dermapen lekarz medycyny estetycznej przesuwa po skórze pacjenta lub pacjentki specjalne urządzenie, które odrobinę przypomina długopis lub ołówek. Stąd też nazwa. Podczas zabiegu skóra jest stymulowana w pewien określony sposób, ponieważ przyrząd nakłuwa ją, dzięki czemu wykorzystywane do pielęgnacji kosmetyki mogą wyniknąć głęboko. Na tym zresztą polega cała idea. Dermapen zabieg ma pobudzić skórę do regeneracji, docierając do jej głębokich struktur. Dzięki temu stymuluje ją między innymi do produkowania większej ilości kolagenu, który tak naprawdę jest rusztowaniem dla skóry. To właśnie skóra pozbawiona kolagenu jest wiotka, mało jędrna. Dermapen Katowice pozwala na stymulowanie jej, dzięki czemu robi się bardziej gęsta, zwarta, a także odżywiona. To zabieg rekomendowany dla kobiet w każdym wieku, które chcą pobudzić ją do odnowy na najbardziej głębokim poziomie.

Cena zabiegu

O ceną zabiegu trzeba zapytać w konkretnym gabinecie. Warto szukać między innymi różnych obniżek i promocji, ale nawet bez nich wybranie się na dermapen to zawsze dobry pomysł. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów dbania o siebie, z którego korzystają współczesne kobiety. Jestem komentowany między innymi również do zwalczania opornych rozstępów, których zwyczajnie nie da się usunąć w żaden inny sposób.

Leave a comment