Czy depilacja laserowa miejsc intymnych jest bolesna?

Każda kobieta wie, jak nieprzyjemne potrafią być skutki uboczne depilacji miejsc intymnych. Po takim samodzielnie wykonanym zabiegu skóra jest zwykle mocno zaczerwieniona i opuchnięta, a czasem pojawiają się na niej krostki i nieestetyczne grudki. Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie nigdy nie doprowadza jednak do takich objawów. A czy jest bolesna?

Opinie krążące po sieci

Wysokie obawy przed depilacją laserową wynikają z niepokojących opinii, które od lat krążą po sieci. Kobiety chętnie dzielą się w Internecie swoimi doświadczeniami z różnymi zabiegami kosmetycznymi. Ich opinie najczęściej nie są niestety zbyt pozytywne. Wynika z nich, że depilacja laserowa jest po prostu bolesna.

Pacjentki twierdzą, że podczas depilacji laserowej okolic bikini w Warszawie przeżyły większe katusze aniżeli podczas usuwania owłosienia woskiem, która to metoda także nie należy do najprzyjemniejszych. Czytając te wszystkie komentarze i posty, inne kobiety zaczynają się tylko nakręcać. A potem przekonują się, że ich obawy były zupełnie bezpodstawne.

Odpowiedni sprzęt = klucz do bezbolesnego przejścia przez zabieg

Niektóre kobiety nie obawiają się nawet samego bólu, a uczucia pieczenia i oparzeń, które dość mocno kojarzą się im z laserowymi zabiegami. Takie reakcje rzeczywiście mogą wystąpić, ale tylko w przypadku zastosowania niewłaściwych urządzeń. Z tego powodu bardzo ważne jest to, aby depilacji laserowej okolic bikini w Warszawie poddać się w nowoczesnym i sprawdzonym gabinecie.

Urządzenia wykorzystywane w tego typu placówkach w żadnym stopniu nie wywołują tych wszystkich niepokojących reakcji ciała czy organizmu. Nie doprowadzają do oparzeń. Ich moc dostosowuje się do koloru skóry oraz występującego w niej poziomu melaniny, by zabieg był dla pacjentki w pełni bezpieczny i komfortowy.

Bolesność zabiegu

Opinie na temat depilacji laserowej są skrajnie różne, ale jednak w 90% przypadków nie wywołuje ona dolegliwości bólowych. W momencie zetknięcia się lasera ze skórą można odczuć niewielkie ukłucie, jednakże nijak ma się ono do bólu generowanego przy chociażby depilacji woskiem.

A nawet gdyby depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie okazała się dla jakiejś kobiety bolesna, mimo wszystko warto się jej poddać, by raz na zawsze pożegnać się z niechcianymi włoskami. Efekty zdecydowanie są tego warte. Mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat, w trakcie których kobiety na dobre rezygnują z sięgania po zwykłe maszynki. Zawsze mogą cieszyć się pięknym wyglądem. Zawsze są gotowe na wyjście w obcisłym bikini na plażę.